ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Dyrektor szkoły Pani Maria Jankowiak pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Huzar” w Nowem

13 czerwca już kolejny raz chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego „Huzar” w Nowem. Pogoda mimo naszych obaw dopisała. Tak więc w pełni korzystaliśmy z atrakcji, które zaoferowali nam państwo Lewandowscy: przejażdżka wozem po Nadwiślańskich Błoniach , jazda konna, zawody sportowe, ognisko, lody…

Wróciliśmy zadowoleni i zrelaksowani. I czekamy na kolejny wyjazd!!!

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

Alina Nowicka

Zdany egzamin

Początek czerwca, to każdego roku dla uczniów klas czwartych termin pierwszego poważnego egzaminu – egzaminu na kartę rowerowa. Po rocznych przygotowaniach dotyczących znajomości przepisów ruch drogowego, znaków drogowych oraz kolejności przejazdu na skrzyżowaniach, należało nabyte wiadomości zaprezentować rozwiazując test oraz praktycznie – pokonując rowerem wyznaczoną trasę.  Nie wszyscy uczniowie zaliczyli obie części za pierwszym razem. Niektórzy musieli poprawiać test, inni dwukrotnie pokonywać wyznaczoną trasę przy czym emocji i nerwów nie brakowało. Najważniejszy jednak jest wynik końcowy – wszyscy  uczniowie zdali egzamin i otrzymają upragnioną kartę rowerową.  Brawo!