Poznajemy Patrona

Przygotowując się do złożenia aktu ślubowania, gimnazjaliści z klas pierwszych podejmują szereg zadań wychowawczych związanych z Patronem.

W XIV edycji Konkursu Wiedzy o Patronie i Tradycjach Szkoły rywalizowało 18 uczniów. Pięcioro gimnazjalistów z najlepszym wynikiem z eliminacji pisemnych zakwalifikowano do finału konkursu. Tegoroczni finaliści – Marta, Ola, Filip, Kamil i Daniel – odpowiadali na pytania z biografii Witolda Bielowskiego oraz historii i symboliki naszego gimnazjum. Jednym z trudniejszych zadań okazało się uzupełnienie rysunku przedstawiającego rewers szkolnego sztandaru. Nietypowym i bardzo atrakcyjnym zadaniem – zarówno dla zawodników, jak i publiczności – okazała się gra multimedialna na platformie kahoot.it.

W przekroju całego konkursu największą wiedzę zaprezentowała Marta, jednak gratulacje za dobre przygotowanie należą się wszystkim finalistom

[Not a valid template]