Gwarki 2016 znalazły nowych właścicieli!

Zawsze wiedzieliśmy, że nasza szkoła jest niezwykła, jedyna w swoim rodzaju, magiczna… Podczas XVII Gali GWARek  zrozumieliśmy, jaka jest tego przyczyna. Tego dnia Gimnazjum Bielowskiego opanowali bohaterowie filmu Gwiezdne wojny, którzy wspólnie ze wszystkimi uczniami nominowanymi oraz laureatami w poszczególnych  GWARKowych kategoriach udowodnili, że jesteśmy świetlistymi istotami, a umysł dziecka naprawdę jest niezwykły. Kosmiczna sceneria oraz dynamiczny jak wielki wybuch taniec zespołu Free Smile sprawiły, że nauczyciele, uczniowie  oraz zaproszeni goście znaleźli się nagle dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… Z kolei brawurowy występ szkolnego chóru pod batutą pani Fordońskiej- Jędral, a także humorystyczna scenka: Rycerze Jedi w sandałach i skarpetkach pozwoliły nam zrozumieć, że źródłem wszystkich talentów, sukcesów i ponadprzeciętnych zdolności są mistrzowie Jedi, którzy od lat skutecznie przekazują uczniom swą wiedzę i umiejętności. To dlatego spośród wielu kandydatów tak trudno wybrać uczniów nominowanych  i laureatów we wszystkich GWARkowych kategoriach. Pełna jasnej mocy Wielka Kapituła Gwarkowa, po wnikliwej analizie dokumentacji dostarczonej przez asy z każdej lasy, wybrała  najlepszych z najlepszych. Za niestrudzone rozsławianie imienia naszej szkoły i promowanie osiągnięć Gimnazjum Bielowskiego Promotorem Szkoły została Nikola Brzezińska. Za najbardziej Świetlistą Istotę (według typologii Mistrza Yody) uznano Artystę Roku 2015/ 2016, Nikol Szwarc. Osobą wielką, skutecznie łączącą skromność z popularnością, czyli Najmilszą Koleżanką, okazała się Oliwia Danielwicz. Najpopularniejszym, jedynym i niepowtarzalnym Najmilszym Kolegą został Paweł Lech. Moc, z życia zrodzona, na światłości wzrosła, jej energia otacza nas i łączy. A szczególnie łączy Sportsmenkę i Sportsmena Roku, na których miano w tym roku zasłużyli Agata Kaczkowska i Kamil Boguski. Wśród wszystkich zdolnych i wszechstronnych Najwszechstronniejszym Uczniem okazała się być Zuzanna Oremus. To oczywiste, że wszystkie zespoły uczniów w naszym gimnazjum mają prawdziwą klasę, ale Klasą Roku Szkolnego 2015/ 2016 została III A. Skoncentruj się, poczuj przepływ mocy ….spokojnie. Poprzez Moc możesz zobaczyć odległe miejsca, przyszłość, przeszłość, przyjaciół?. Dzięki niezwykłej mocy Gimnazjum Bielowskiego ujrzeliśmy kolejnego Honorowego Przyjaciela Szkoły, Pana Ryszarda Fierka, osobę, na której oddanie, życzliwość i bezinteresowną pomoc możemy zawsze liczyć. Po zakończeniu kolejnej Gali Gwarek wiedzieliśmy już na pewno, że moc GWARkowa już zawsze towarzyszyć nam będzie…

[Not a valid template]