Podsumowanie konkursu Mikołajkowego

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski postawił przed uczniami „Bielowszczaka” kilka konkursowych zadań. Po pierwsze:  w Mikołajki ubrać coś śnieżnie białego, bądź założyć mikołajkową czapkę. Po drugie : wybrać przedstawicieli klas, którzy zaprezentują około- świąteczny kostium.  Po trzecie: skonstruować samodzielnie choinkę i na jej tle zaprezentować się z kolegami i koleżankami z klasy.

Szóstego grudnia prace oceniali: p. Dominika Kotecka, p. Cecylia Michalska, p. Jacek Kuffel a także dyrektor  p. Piotr Ptach. Uczniowie podeszli do tematu bardzo kreatywnie. Wśród kostiumów znalazł się bałwan, kilka śnieżynek, a także świecąca choinka. Komisja miała ciężki orzech do zgryzienia, każdy miał swojego faworyta. Punktacja jednak wskazała jednoznacznie- zwyciężczynią została Julia Wierzbowska z klasy II c, drugie miejsce zajęła Martyna Piotrowicz z kl. IIIb a miejsce trzecie przypadło Aleksandrze Pawlikowskiej z klasy II b.

Ocena klasowych choinek  była też dla komisji nie lada wyzwaniem. Nad ich konstrukcją pracowały całe zespoły przez kilka dni. Prezentacje na ich tle różniły się formą i wykonaniem. Komisja w składzie: p. Dominika Kotecka, p. Agnieszka Herduś- Rodzik i p. Cecylia Michalska,  oceniała zarówno wymiar  techniczny jak i estetyczny prac. Ostatecznie, po zsumowaniu punktów uzyskanych za  wszystkie zadania, okazało się że  drugie miejsce należy do klasy II b, a pierwsze przypadło równorzędnie klasie III b i IIIc. Na apelu wigilijnym wręczyliśmy nagrody uczestnikom i zwycięzcom konkursów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w pracę nad konkursowymi zadaniami. Liczymy na Was przy okazji następnych wyzwań.

[Not a valid template]
Mikołajki 2017 - protokół
Mikołajki 2017 - protokół
mikolajki2017_protokol.pdf
Version: 1.0
417.0 KiB
196 Downloads
Szczegóły