Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 7 czerwca 2016r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.
Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas pierwszych i drugich.  W głosowaniu wzięło udział 136 osób, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 34 kandydatów. Wszystkie głosy były ważne. Komisja wyborcza w składzie: Nikol  Szwarc kl. III c, Klaudia Jeziorska kl. III c  i Zuzanna Oremus kl. III a czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Beata Binerowska.
Daria Siekierkowska  IIa  (przewodnicząca), W  skład Samorządu Uczniowskiego  weszły następujące osoby: Natalia Elszkowska, IIb    z-ca przewodniczącego), Magdalena Górska IIb   (sekretarz). Członkowie: Oliwia Danielewicz, Ewa Lewandowska, Natalia Buchaj, Aleksander Olszewski, Katarzyna Arentewicz, Paulina Kurek, Martyna Polakowska, Sylwia Bonikowska, Joanna Elszkowska, Julia Leman, Mateusz Grzonka, Marta Szablewska.

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy dużo siły i głów pełnych ciekawych pomysłów, które będą mogły realizować w naszej szkole. W swojej działalności Samorząd liczy na wsparcie całej społeczności, nie tylko uczniowskiej, ale i szkolnej.

 

[Not a valid template]

Wybory do Samorządu - protokół
355.1 KiB
391 Downloads
Szczegóły