Rok szkolny 2015/2016 zainaugurowany!

Wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wróciliśmy do murów naszej szkoły. Pierwszego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie, spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2015/2016. Pan Dyrektor – Piotr Ptach – bardzo serdecznie powitał wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców. Ze szczególną życzliwością  zwrócił się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzył cierpliwości, wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Następnie głos przejęli uczniowie klasy II b, którzy pokrótce również przywitali wszystkich przybyłych oraz wzbudzili odrobinę zadumy przypominając wrzesień 1939 roku. Przedstawiciele klasy złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą postać bohatera walk II wojny światowej, naszego Patrona, Witolda Bielowskiego.Po uroczystości wszyscy rozeszli się wraz z wychowawcami do swoich klas po nowy plan lekcji.

Szkolną przygodę czas zacząć – POWODZENIA!

[Not a valid template]